APIE MUS


Sultis spaudžiame jau daugiau kaip 24 metus. Tai viena seniausių sulčių spaudimo įmonių šiame regione. Spausti sultis pradedame, kai prinoksta pirmieji obuoliai ir dirbame iki šalčių (lapkričio mėnesio pradžia).


Didžioji dalis atvažiuojančiųjų - ilgamečiai klientai. Tai parodo, jog mūsų spaudykla ir aptarnavimas puikiai pateisina jų lūkesčius. O nuolat didėjantis naujų klientų ratas verčia labiau tobulėti. Jau mes patys ir mūsų klientai patyrėme, kaip patogu, kai išspaustos sultys būna iš karto pasterizuotos ir išpilstytos į maišelius su integruotu kraneliu, kurie dedami į kartoninę dėžutę. Tai gali būti puiki dovanėlė ir bičiuliui - gražioje dėžutėje įpakuotos sultys iš savo sodo gėrybių...Taip paruoštas sultis galima laikyti 24 mėn. Pradėjus sultis ragauti, jos pakuotėje nerūgsta iki 3 mėn., nes į maišelio vidų nepatenka iš aplinkos oro. Pakuotę galima laikyti kambario temperatūroje, nereikia šaldytuvo.

Vienintelis taip paruoštų sulčių ,,trūkumas" - sultys būna labai greitai išgertos, nes:
-būna nešaltos
-spaustos ir iš karto pasterizuotos sultys būna skanesnės, negu išspaustos ir šiek tiek palaikytos... Taigi, vaikai sultis geria apsisukdami, raginti nereikia...